MecnaMechanical Engineering of Ferdowsi University of  Mashhad

خانه

 آرشيو  

پست الكترونيك  

Yahoo! Group

تعداد بازديدکننده

آموزشی

 

آموزش

Mechanical Desktop 6.0

 

 

Introduction

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Assembly

 


آموزش

 MATLAB 6


آموزش

AutoCad 2002


آموزش

Ansys 7.0

 

مثال های حل شده

 

آموزش مسايل سازه ای


آشنايي با

 متالوژي پودر

 

دانشگاه

 

دانشگاه فردوسي


ورود به سايت دانشگاه


اينترنشيپ


 

ميم شيمي82

 

دامپزشکي82 اروميه


متالوژي فردوسي

 

طراحی اجزاء

 

تمرکز تنش

(Peterson)


تمرکز تنش و نمودارهاي آن

(Collins)

 

 محاسبه ضريب تمرکز تنش

(آن لاين)


Factor Of Safety

 

وب و وبلاگ

 

 

 

خودرو وب

 

 خودروبلاگ

 

ساخت و توليد

 

مکانيک سيالات

 

mech81

 

لينکهاي خارجی

 

جستجوی مقالات خارجی در داخل دانشگاه فردوسی

 

دروس مهندسی مکانيک

 

 مجله الکترونيکي مهندسي مکانيک

 

انجمن مهندسان مکانيک امريکا

(ASME)

 

فرهنگی

 

پائولو کوئلو

 

کتاب های فارسی رايگان

لـينکـــسـتان

دوشنبه ٥ خرداد ،۱۳۸٢

از طرف احمد رفسنجانی عباسی

با سلام به همه دوستان

«تلاش برای رفع کدورتهای بين بچه ها بی حاصل بود،هنوز نتوانسته بودم حتی اختلاف خودم با نزديکترين دوستانم را حل کنم.»
حال که تعداد اندکی از دوستان دوری و دوستی را برگزيده اند و عملا به اين نتيجه رسيده ايم که نمی توانيم در کنار هم به دوستی خود ادامه دهيم و يا بهتر بگويم از اينکه با هم برخوردی نداشته باشيم راحتتريم،احساس می کنم گامی به جلو برداشته ايم و آن روراست بودن است.وقتی عده ای، ديگر نمی خواهند با ما معاشرتی نزديک و صميمی داشته باشند چه دليلی دارد که بر آن پافشاری کنيم و هرروز بارها و بارها خنده های دروغين تحويل يکديگر دهیم،در حالی که می توانيم دورادور احترامی متقابل و ماندگار برای هم قائل شويم.اين گونه ديگر کدورتی پیش نخواهد آمد.
من در اينجا از همه دوستانی که دیروز به جلسه گفتگوی ايرانی آمدند، از طرف خودم عذرخواهی می کنم که با آنچه ناخواسته پيش آمد موجب رنجش خاطر اين عزیزان شدیم خصوصا دوستانی که برای نخستين بار در این جلسه حضور پیدا کرده بودند و در همین برخورد اول تصویری تیره از مکانیک۸۱ در ذهنشان نقش بست.
اگرچه آنچه پیش آمد خوشایند هيچکس نبود ولی لااقل من را وادار کرد اطراف خودم را دقيقتر ببينم و مرا متوجه عزِيزانی ساخت که شايد تاکنون از توجهی که به من داشتند غافل بودم.
حال هرچند رمقی در من باقی نمانده اما تنها به احترام دوستانی که هر از چندگاه که در اوقات بیکاری خود در دانشگاه سری به سایت می زنند و پيغامی از سر تفنن برای گروپ می فرستند،و یا آنهايی که وقتی می بينند گروپ سوت و کور است احساس می کنند بچه ها کم لطف شده اند و یا آنهايی که با تشکرهای خود همراهی خود را نشان می دهند؛ همچنان مانند گذشته پرشور و پرانرژی فعالیت خود را ادامه می دهم و سعی می کنم با بقيه بچه ها بتوانيم صميمیتی که هنوز به طور کامل فراموش نشده را به خاطر بیاوريم.
هرچند دوست داشتم با هماهنگی همه بچه ها در انتخابات انجمن علمی کاندیدا شوم ولی با توجه به فرصت اندک باقی مانده و اینکه دیگر فرصتی برای مشورت با ديگر دوستان باقی نمانده؛ شخصا کاندیداتوری خود را اعلام می کنم و از کاندیدا شدن هرکدام از دوستان که تمایلی به این کار داشته باشند با جان و دل استقبال می کنم.
شاید ديگر آن روزگار خوش گذشته بازنگردد ولی همه ما روزی در گوشه ای از ذهن خود به آنروزها بازخواهیم گشت و لحظاتی با حسرت همدم خواهیم شد.


احمد رفسنجانی عباسی، دانشجوی جامدات۸۱