MecnaMechanical Engineering of Ferdowsi University of  Mashhad

خانه

 آرشيو  

پست الكترونيك  

Yahoo! Group

تعداد بازديدکننده

آموزشی

 

آموزش

Mechanical Desktop 6.0

 

 

Introduction

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Assembly

 


آموزش

 MATLAB 6


آموزش

AutoCad 2002


آموزش

Ansys 7.0

 

مثال های حل شده

 

آموزش مسايل سازه ای


آشنايي با

 متالوژي پودر

 

دانشگاه

 

دانشگاه فردوسي


ورود به سايت دانشگاه


اينترنشيپ


 

ميم شيمي82

 

دامپزشکي82 اروميه


متالوژي فردوسي

 

طراحی اجزاء

 

تمرکز تنش

(Peterson)


تمرکز تنش و نمودارهاي آن

(Collins)

 

 محاسبه ضريب تمرکز تنش

(آن لاين)


Factor Of Safety

 

وب و وبلاگ

 

 

 

خودرو وب

 

 خودروبلاگ

 

ساخت و توليد

 

مکانيک سيالات

 

mech81

 

لينکهاي خارجی

 

جستجوی مقالات خارجی در داخل دانشگاه فردوسی

 

دروس مهندسی مکانيک

 

 مجله الکترونيکي مهندسي مکانيک

 

انجمن مهندسان مکانيک امريکا

(ASME)

 

فرهنگی

 

پائولو کوئلو

 

کتاب های فارسی رايگان

لـينکـــسـتان

پنجشنبه ۳٠ امرداد ،۱۳۸٢

اطلاعيه واحدهای ارائه شده

برنامه انتخاب واحد و ليست واحدهای ارائه شده دانشجويان دانشکده مهندسي(مکانيک۸۱)

وروديهاي 79 و ما قبل 1 و 2و ۳ شهريور ماه
وروديهاي 80 و ما قبل 4 و ۵ و ۶شهريور ماه
وروديهاي 81 و ما قبل ۸ و ۹ و ۱۰ شهريور ماه

از روز يازدهم شهريور ماه تا سي و يكم شهريور ماه كليه دانشجويان مي توانند انتخاب واحد نمايند

اداره آموزش مکنا

ليست واحدهای ارائه شده به شرح زير است:

ساعت امتحان

امتحان

استاد

کلاس

نام درس

شماره گروه
14-17

روز دهم

علي بيات مختاري

شنبه 15-14

دوشنبه 12-10

مباني مهندسي برق1 4600230

1

8-11

روز چهارم

خليل فرهنگدوست

يکشنبه12-10

سه شنبه 18-16

ديناميك 4600320

1

8-11

روز چهارم

سيدمحمدرضا يوسف ثاني

يکشنبه12-10

سه شنبه 18-16

ديناميك 4600320

2

8-11

روز شسشم

مسعود طهانی

شنبه 18-16

سه شنبه 12-10

مقاومت مصالح1 4600330

01

8-11

روز ششم

حميد اختراعی طوسی

شنبه 18-16

سه شنبه 12-10

مقاومت مصالح1 4600330

02

8-11

روز اول

محمدرضا مدرس رضوی

شنبه10-8

دوشنبه16-14

ترمو ديناميک1 4600410

01

14-17

روز نهم

بهروز قندهاريون

يکشنبه10-8

چهارشنیه 18-16

برنامه سازی ۴۶۱۲۰۰۶

03

14-17

روز چهارم

مسعود طهانی

يکشنبه12-10

سه شنبه 18-16

استاتيک 4600310

01

17-20

روز ششم

اصغر برادران رحيمی

شنبه 12-10

چهارشنبه16-14

رياضی مهندسی 461202۱

01

17-20

روزششم

حميد اختراعی طوسی

شنبه 12-10

چهارشنبه16-14

رياضی مهندسی 4612021

02

17-20

روز هفتم

مجيد معاونيان

دوشنبه 18-16

زبان تخصصی 4600610

01

17-20

روز دوازدهم

 محمد کلاهان

شنبه 18-16

سه شنبه 12-10

علم مواد 4600371

1

 

ساعت امتحان

امتحان

کلاس

نام درس

شماره گروه
11-14

روز هشتم

يکشنبه 18 -16

سه شنبه 10-8

فيزيک2 402 41
8-11

روز هفتم

يکشنبه10-8

چهارشنبه 18-16

رياضی2 4000021 41
8-11

روز دوازدهم

شنبه12-10

دوشنبه18-16

معادلات 4000030 41
8-11

روز دوازدهم

شنبه12-10

دوشنبه18-16

معادلات 4000030 42

 

ساعت امتحان

امتحان

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه      
8-11

روز نهم

14-16 یکشنبه معارف1 101 41 خواهران
8-11

روز نهم

16-18 یکشنبه معارف1 101 42 برادران
8-11

روز نهم

14-16 دوشنبه معارف1 101 43 خواهران
8-11

روز نهم

16-18 دوشنبه معارف1 101 44 برادران

 

ساعت امتحان

امتحان

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه      
10.5-12.5

روز نهم

10-12 سه شنبه معارف2 106 41 خواهران
10.5-12.5

روز نهم

8-10 شنبه معارف2 106 42 برادران
10.5-12.5

روز نهم

14-16 چهارشنبه معارف2 106 44 برادران

 

ساعت امتحان

امتحان

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه      
14-17

روز اول

10-12 شنبه تارِيخ اسلام 111 41 خواهران
14-17

روز اول

8-10 شنبه تارِيخ اسلام 111 42 برادران
14-17

روز اول

10-12 يکشنبه تارِيخ اسلام 111 43 خواهران
14-17

روز اول

8-10 يکشنبه تارِيخ اسلام 111 44 برادران
14-17

روز اول

14-16 دوشنبه تارِيخ اسلام 111 46 برادران

 

ساعت امتحان

امتحان

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه      
14-17

روز سوم

14-16 سه شنبه انقلاب 112 41 خواهران
14-17

روز سوم

16-18 سه شنبه انقلاب 112 42 برادران
14-17

روز سوم

16-18 چهارشنبه انقلاب 112 44 برادران

 

ساعت امتحان

امتحان

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه      
10.5-12.5

روز پنجم

8-10 شنبه اخلاق 252 41 خواهران
10.5-12.5

روز پنجم

10-12 شنبه اخلاق 252 42 برادران
10.5-12.5

روز پنجم

14-16 يکشنبه اخلاق 252 44 برادران
10.5-12.5

روز پنجم

16-18 دوشنبه اخلاق 252 46 برادران

 

ساعت امتحان

امتحان

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه      
16-18

روز اول

14-16 دوشنبه متون 113 41 خواهران
16-18

روز اول

16-18 دوشنبه متون 113 42 برادران
16-18

روز اول

16-18 سه شنبه متون 113 44 برادران

 

ساعت امتحان

امتحان

کلاس

نام درس

شماره گروه      
8-10

روز اول

سه شنبه12-10

پنجشنبه12-10

زبان 251 41

همگی

8-10

روز هفتم

يکشنبه 16-14 تنظيم خانواده 259 41 خواهران
8-10

روز هفتم

يکشنبه 18-16 تنظيم خانواده 259 42 برادران

 

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه
8-10 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک1 403 41
10-12 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک1 403 42
14-16 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک1 403 43
16-18 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک1 403 44
18-20 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک1 403 45

 

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه
8-10 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 41
10-12 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 42
14-16 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 43
16-18 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 44
18-20 دوشنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 45
8-10 سه شنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 46
10-12 سه شنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 47
12-14 سه شنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 48
16-18 سه شنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 49
18-20 سه شنبه آزمايشگاه فيزيک2 404 50

 

استاد

ساعت

کلاس

نام درس

شماره گروه

محمد بکائيان

14-17 يکشنبه کارگاه ماشين ابزار 4612005 01

هاشم شاهوار

14-17 سه شنبه کارگاه ماشين ابزار 4612005 02

 هاشم شاهوار

14-17 يکشنبه کارگاه اتومکانيک  ۴۶۰۰۰۰۶ 01

 محمد حاجبی

8-10.5 شنبه کارگاه جوشکاری 4612003 01

 محمد حاجبی

10.5-13 يکشنبه کارگاه جوشکاری 4612003 02

محمد راشدی

14-17 يکشنبه کارگاه جوشکاری 4612003 03

محمد بکائيان

14-17 سه شنبه کارگاه جوشکاری 4612003 04

محمد بکائيان

8-12.5 يکشنبه نقشه کشی صنعتی2 4600290 01

محمد راشدی

8-12.5 سه شنبه نقشه کشی صنعتی2 4600290 02