عضويت رايگان در انجمن مهندسان مکانيک امريکا

از سایت انجمن مهندسان مکانیک امریکا دقیق تر بازدید کنید. امکانات خوب و مفیدی داره. از جمله عضویت در انجمن به عنوان عضو دانشجو و از همه مهمتر به مدت یکسال رایگان! بعد از عضویت انجمن کارت عضویت شما رو به آدرس پستی شما می فرسته و از امکاناتی مثل کتابخانه الکترونیک انجمن که به تازگی 75 عنوان کتاب و هندبوک رو بصورت رایگان در اختیار اعضا قرار داده. از این فرصت طلایی استفاده کنید. وارد سایت www.asme.org  شوید و گزینه Engineering Student رو انتخاب کنید. در صفحه ای که باز خواهد شد. با گزینه Student Membership Application مراحل عضویت رو تا انتها پیش ببرید. فقط در طول مراحل نوع عضویت رو Freshman(Free) انتخاب کنید.

 

یک نکته جالب: در تهران یک شرکت برگزارکننده کلاس های نرم افزار در تبلیغات خودش قول داده بود که نفرات برتر کلاس به طور رایگان! عضو انجمن مهندسان مکانیک امریکا خواهند شد!!!!!

/ 9 نظر / 638 بازدید
محمد حسن رجنی

ممنون از محبتتون

افشين

خيلی مطلب جالبی بود کلا از سايت هم خيلی استفاده کردم متشکرم

با عرض سلام و خسته نباشيد من هرکاری کردم نتونستم عضو بشم لطفا راهنايی کنيد Personal Invitation Number همچين کدی می خاد نمی دونم چی بزارم

منيره ميرزائی

خيلی جالب بود باز هم از اين ها بنويسيد راستی به افشين بگو که اصلا فهميدی خودت چی نوشتی

رامین

کيوان

سلام دوست عزیز وبلاگ شما بازهم خواندنی بود با اجازه شما چندیست که من شما رو لینک دادم باید بگم از مطالبت حول و حوش مکانیک استفاده کرده و می کنم. اگه سی دی آموزشی انسیس رو در سطح بالا وجود داره معرفی کن.به من هم سر بزنید سیاره کیوان در عروج جدید خود منتظر فرود شماست.

کيوان

با عرض سلام و تبريک سال نو وبلاگ شما مثل هميشه زيبا و خواندنيه.يه سياره خودتان کيوان هم سری بزنيد. موفق باشيد.

واقعا‌ چيز جالبی بود.خيلی ممنونم از اينکه قدر علم رو خوب می فهميد و اون رو اشاعه می ديد. سينا alarmsina@gmail.com