چند لينک مفيد

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

                                           

برای search مقاله های علمی مفيد به صورت کامل و تمام متن می توانيد از داخل دانشگاه فردوسی به وب سايت زير مراجعه کنيد. توجه داشته باشيد که تنها از سرور دانشگاه دسترسی به اين مقالات امکانپذير است و از خانه يا جای ديگر نمی توان متن کامل مقالات را دريافت کرد:

http://www.sciencedirect.com

 

حتما تاکنون به سايت دانشگاه آلبرتا که لينک آن در سمت چپ قرار گرفته مراجعه کرديد و تمرين های حل شده Ansys را از اين سايت ديده ايد، لينک زير نيز آدرس سايت ديگری است که دارای درس های طبقه بندی شده نرم افزار Ansys می باشد که با انگليسی ساده ای نگارش شده است. حتماً به اين آدرس مراجعه کنيد. تفاوتی که با لينک قبلی دارد در آموزش کامل همه نکات و مشخصات اين نرم افزار همراه با مثال های حل شده است. در حاليکه در لينک دانشگاه آلبرتا تنها مثال های حل شده وجود داشت:

http://www.uic.edu/depts/accc/software/ansys/html/guide_55/g-str/GSTRToc.htm

 

 

هرچند خواندن کتاب از روی صفحه مانيتور جذابيت يک کتاب واقعی را ندارد، ولی برای دسترسی به کتاب هايی که اجازه چاپ به آن ها داده نشده است، روش مفيدی است. در سايت های زير می توانيد به متن تعدادی از کتاب های فارسی بصورت رايگان دسترسی داشته باشيد:

http://fereydoon.malakut.org

http://farsibooksonline.blogspot.com

 

/ 3 نظر / 50 بازدید
جواد

با عرض سلام به همه دوستان و عرض خسته نباشيد. من يکی از علاقه مندان ميکانيک هستم می خواهم که من را کمک کرده کتابهای که در دست رس داريد در باره ميکانيک به بنده اگر زحمت نمی شه ايميل بزنيد.

منيره ميرزائی

جواد من هم مثل شما عاشق مکانيک هستم اگه براشما ايميل زدند برای من بی زحمت ايميل بزن

mohammad

من نیاز فوری به کتاب Elements of Gas Turbine Propulsion دارم اگر دارید برای من بفرستید با تشکر