ما روی رای ۸۱ی ها حساب می کنيم!!!

انتخابات انجمن علمی يکشنبه آينده برگزار خواهد شد و از بين ورودی های مکانيک ۸۱ هم ۵ نفر از بچه ها کانديدا شده اند که عبارتند از :

عطيه اندخشيده
احمد رفسنجانی
فرشاد صابری
صادق عيدی
مينا مهرگان


از همه دوستان مکانيکی بويژه بچه های ۸۱ می خواهيم تا به دوستان۸۱ی خود رای دهند و از همه می خواهيم تا مارا ياری کنند تا همه از انجمنی فعال و پویا بهره ببرند.
هر چند رقابتی سخت پيش روی ماست ولی تلاش ما اين است که اگر هم پيروز اين رقابت نباشيم تلاش کنيم تا پابه پای دانشجويان سال بالايی از حيثيت مکانيک ۸۱ آنگونه که در خور نام مکانيک ۸۱ است دفاع کنيم.
تا اين لحظه ۱۶ نفر نامزد انجمن علمی مکانيک شده اند که چنين آماری بی سابقه است،اگرچه دشوار است ولی می توانيم با همدلی و همراهی بچه ها به اين موفقيت دست يابيم.
وعده ما يکشنبه ۱۱ خرداد ۸۲ ،ما را با رای خود همراهی کنيد.

/ 8 نظر / 18 بازدید
ali hashemian

به اميد موفقيت تمام کانديداهای مکانيک ۸۱ در انتخابات ؛ وعده ما يکشنبه پای صندوقهای رای .

name

این بیانیه در جهت تقابل با اقدامات اخیر خانم اندخشیده صادرشده است: ازميان ۵ نفرکانديدای انجمن علمی فقط به ۴ نفر را‌‌ی بدين!بین خانم اندخشیده و مهرگان یکی باید انتخاب شود.انتخاب من و اکثر دوستانم خانم مهرگان است! ستاد مبارزه با تبليغات منفی

entekhab 4 az 5

اين بيانيه در تقابل با اقدامات اخير خانم اندخشيده صادر شده است: از روز سه شنبه ۶/۳/۸۲ چندنفرسعی در شکستن آراء خانم مينامهرگان و بد جلوه دادن فعاليت های آینده ايشان در انجمن علمی شده اند من و شما دانشجويان عزيز مکانيک ۸۱ در اين مورد متحد شده ودرخواست انصراف خانم عطيه اندخشيده ازکاندیداتوری انجمن علمی را داريم و اينگونه اقدامات را بسيار زشت و قبيح می دانيم.در صورت عدم انصراف فقط به خانم مينامهرگان رای می دهيم. ستادمبارزه باتبليغات منفی

احمد رفسنجانی

سلام،فکر می کنم توی اين موقعيت رای همديگر رو بشکنيم،خلاصه مهم نيست کی رای مياره مهم اينه که ۸۱ی باشه،همين. برای همين همون طور که بارها از همه درخواست کردم دوباره از همه بچه ها می خواهم که به ۵ کانديدا رای بدهند. به اميد موفقيت برای خودم و ۴ کانديدای ديگه.

احمد رفسنجانی

نظر قبلی رو تصحيح ميکنم «توی اين موقعيت درست نيست رای همديگر رو بشکنيم » درسته که اشتباه تایپ شده بود. با عرض پوزش مجدد

سارا رزاززاده

سلام به همه بچه‌ها، فکر نميکنيد که پيغامهای اخير منجر به يک دعوای جديد بشه؟ جناح بازی رو ول کنيد...

name

باسلام به تمامی ۸۱ های عزيز خودم من از همه شما تشکر ميکنم که به بيانيه های اخير ستاد توجه کرديد و باعث شديد حق به کسی که لايق آن است برسد.در مورد پيام آقای رفسنجانی که هنوز سعادت آشنايی با ايشان را نداشتم عرض ميکنم که مهم اينست که افراد شايسته به انجمن راه يابند.در مورد دوبار چاپ شدن و شماره نداشتن بيانيه های صادره نيز از شما پوزش ميخواهم (اشکال ازنگارنده ی ديگری بوده است)پس از اين موفقيت ستاد در مورد ترکيب اعضاء آن توضيحات لازم را به اطلاع خواهدرساند. از همينجا به تمامی اعضاء جدید انجمن تبریک میگویم. دبیر ستاد

احمد رفسنجانی

آقای ستاد منفی،هرچند دیگه انتخابات تموم شده و دیگه این صحبتها لطفی نداره ولی می خواستم بگم: 1-درست نیست اینگونه بی نام ونشان تشریف میارین و می برین. 2-بعید می دونم تا بحال با هم آشنا نشده باشیم،چون کسی که میاد توی مکنا حتما من رو می شناسه. 3-شاید بشه حدس زد شما کی هستید،چون کارت اینترنت شبانه استفاده می کنید ولی باز هم احتیاط لازمه و منتظر می مونم خودتون رو معرفی کنید. 4-از تشکرتون ممنونم.