تعطيلات خوش گذشت؟

آنتراکت؛ لينکستان<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سلام به همه دوستان

اميدوارم تعطيلات به همگی خوش گذشته باشه!

می خواستم يک توضيح کوچک در مورد لينکهای سمت چپ بدم و همچنين يک سايت آموزشی جالب رو به شما معرفی کنم.

به غير از لينک وبلاگ های دوستان و آشنايان بخشی با نام آموزش Mechanical Desktop وجود دارد که فعلا شامل آموزش بخش مدلسازی اين نرم افزار است و بزودی اسمبلی و نقشه کشی هم به آنها اضافه خواهد شد. فرمت فايل های اين بخش pdf است که با برنامه Acrobat Reader قابل مشاهده هستند.

لينک های ديگری که در سمت چپ می بينيد، مربوط به تمرکز تنش و ضريب اطمينان هستند که اين فايلها نيز با فرمت pdf می باشند. در سومين لينکتمرکز تنش می توانيد ضريب تمرکز تنش را با دادن ابعاد قطعه در اين سايت تعيين کنيد. شکل ها و حالت های مختلفی از تمرکز تنش در اين سايت وجود دارد.

وبلاگ ساخت و توليد وبلاگی حاوی مطالبی مفيد، در مورد اين رشته پرطرفدار است.

اما سايتی رو که می خوام به شما معرفی کنم، احتمالا نامش رو شنيده باشيد:Persian Learn

در اين سايت برنامه های آموزشی مختلفی وجود داره که مهمترين آنها آموزش نرم افزار Matlab و آموزش AutoCad 2002 است، در اين سايت بايد ثبت نام کنيد، اگر احتمالا username سايت پرشين بلاگ داريد، می توانيد با همان نام کاربر و رمز عبور وارد اين سايت شويد، البته خيلی هم مهم نيست که وارد سايت بشين، فقط اگر بخواهيد با مدرس اين نرم افزارها ارتباط برقرار کنيد اين کار لازمه.

اميدوارم استفاده کنيد و لذت ببريد.

 

/ 5 نظر / 25 بازدید
سعيد

سلام سال نو شما مبارك باشه به سايت من سر بزنيد ، من در مورد تجارت با اينترنت مي نويسم با اين تفاوت كه من به صورت مالتي مديا (با فلش ) آموزش مي دم و هر كسي با هر اطلاعاتي و هر سطحي از زبان مي تونه از اونها استفاده كنه . حالا يه سر بزنيد پشيمون نمي شيد

Saba

عيد که گذشت..ولی سال نوت مبارکه!

صادق

سلام و سال نو همگيتون مبارک باشه! من خيلی وقت بود اينجا سر نزده بودم. حالا که آمدم شوکه شدم! و خوشحال. هم قالب وبلاگ قشنگ شده و هم مطالبتان خوب و پربار..... همينطوری ادامه دهيد. موفق باشيد.

صادق

البته بنظرم حاشيه سمت چپ صفحه کمی بزرگ است و متن اصلی صفحه را تحت الشعاع قرار داده. اگر کوچکترش کنيد بهتر خواهد شد.

Hamidiyan

سلام، خسته نباشيد وبلاگ خوبی دارین .به ما هم سر بزنید