تنها يک روز تا انتخابات باقی مانده

همانطور که بارها در همين وبلاگ و در گروپ اعلام شده، ۵ نفر از همکلاسی های شما کانديدای انجمن علمی مکانيک شده اند و فردا رای شما نتيجه ای را که هنوز مشخص نيست رقم خواهد زد.
حال اين سوال مطرح می شود که بچه ها به چند نفر از اين ۵ نفر رای خواهند داد!؟ و آيا هيچ کدام از اين ۵ نفر می توانند آراء لازم برای ورود به انجمن را کسب کنند يا نه؟
چيزی که واضح است هماهنگی ۱۰۰٪ بين همه وجود ندارد، در اين ميان بيشترين اختلاف نظر در انتخاب خانمها وجود دارد و اينکه نظر بچه ها در مورد انتخاب خانم اندخشيده و مهرگان چيست،آنچه از نظرات بچه ها پيداست از دو مورد کاملا مخالف هم حکايت دارد ،عده ای تنها می خواهند به خانم اندخشيده رای بدهند و عده ای خانم مهرگان را به عنوان نماينده خود در انجمن بر می گزينند.تعداد افراد اين دو گروه چندان نسبت به هم برتری محسوسی نشان نمی دهد،و تنها اثری که در اين روزها می تواند داشته باشد کاهش آراء هر دو نماينده ذکر شده است.
از بين ديگر نامزدها فرشاد صابری رای بيشتر بچه ها را به همراه دارد و می توان امید داشت که شانس پیروزی او قابل توجه است.صادق عیدی با توجه به اینکه مخالفتی در مقابل او از جانب هیچکس وجود ندارد می تواند امیدوار باشد،احمد رفسنجانی نیز موافقت بیشتر بچه ها را جلب کرده و شانس پیروزی او در این رقابت سخت بیش از دیگران است.هرچند این آمار به هیچوجه قطعی نیست ولی فابل تامل است.ولی این نکته را در نظر داشته باشیم که با احتساب حضور سال بالایی ها بویژه ۷۹ی ها کلیه پیش بینی ها تحت تاثیر قرار می گیرد .

/ 0 نظر / 12 بازدید