از طرف احمد رفسنجانی عباسی

با سلام به همه دوستان

«تلاش برای رفع کدورتهای بين بچه ها بی حاصل بود،هنوز نتوانسته بودم حتی اختلاف خودم با نزديکترين دوستانم را حل کنم.»
حال که تعداد اندکی از دوستان دوری و دوستی را برگزيده اند و عملا به اين نتيجه رسيده ايم که نمی توانيم در کنار هم به دوستی خود ادامه دهيم و يا بهتر بگويم از اينکه با هم برخوردی نداشته باشيم راحتتريم،احساس می کنم گامی به جلو برداشته ايم و آن روراست بودن است.وقتی عده ای، ديگر نمی خواهند با ما معاشرتی نزديک و صميمی داشته باشند چه دليلی دارد که بر آن پافشاری کنيم و هرروز بارها و بارها خنده های دروغين تحويل يکديگر دهیم،در حالی که می توانيم دورادور احترامی متقابل و ماندگار برای هم قائل شويم.اين گونه ديگر کدورتی پیش نخواهد آمد.
من در اينجا از همه دوستانی که دیروز به جلسه گفتگوی ايرانی آمدند، از طرف خودم عذرخواهی می کنم که با آنچه ناخواسته پيش آمد موجب رنجش خاطر اين عزیزان شدیم خصوصا دوستانی که برای نخستين بار در این جلسه حضور پیدا کرده بودند و در همین برخورد اول تصویری تیره از مکانیک۸۱ در ذهنشان نقش بست.
اگرچه آنچه پیش آمد خوشایند هيچکس نبود ولی لااقل من را وادار کرد اطراف خودم را دقيقتر ببينم و مرا متوجه عزِيزانی ساخت که شايد تاکنون از توجهی که به من داشتند غافل بودم.
حال هرچند رمقی در من باقی نمانده اما تنها به احترام دوستانی که هر از چندگاه که در اوقات بیکاری خود در دانشگاه سری به سایت می زنند و پيغامی از سر تفنن برای گروپ می فرستند،و یا آنهايی که وقتی می بينند گروپ سوت و کور است احساس می کنند بچه ها کم لطف شده اند و یا آنهايی که با تشکرهای خود همراهی خود را نشان می دهند؛ همچنان مانند گذشته پرشور و پرانرژی فعالیت خود را ادامه می دهم و سعی می کنم با بقيه بچه ها بتوانيم صميمیتی که هنوز به طور کامل فراموش نشده را به خاطر بیاوريم.
هرچند دوست داشتم با هماهنگی همه بچه ها در انتخابات انجمن علمی کاندیدا شوم ولی با توجه به فرصت اندک باقی مانده و اینکه دیگر فرصتی برای مشورت با ديگر دوستان باقی نمانده؛ شخصا کاندیداتوری خود را اعلام می کنم و از کاندیدا شدن هرکدام از دوستان که تمایلی به این کار داشته باشند با جان و دل استقبال می کنم.
شاید ديگر آن روزگار خوش گذشته بازنگردد ولی همه ما روزی در گوشه ای از ذهن خود به آنروزها بازخواهیم گشت و لحظاتی با حسرت همدم خواهیم شد.


احمد رفسنجانی عباسی، دانشجوی جامدات۸۱

/ 3 نظر / 15 بازدید
sara

salam.aval mazerat khahi konam ke daram fingilish minevisam.dovom bayad begam ke fogholade az etefaghaye dirooz narahat shodam.aghaye rafsanjani ma vaghean bayad az zahmatatoon tashakor konim vali vaghean heyfe be khatere in etefagha doostimoon beham bekhore. va ma mechanicha ke khodemoon migoftim behtarin bache haye daneshgahim hala in tori ba ham moshkel peyda kardim. azatoon khahesh mikonam be man ejaze bedid ba rah andakhtane yek ordoo hame in moshkelato hal konim va dobare ba ham doost beshim. goftegooye inranie badi be che mozooee ekhtesas dare?

Mina

سلام آقای رفسنجانی واقعا به خاطر اين همه دلسوزی و زحمتتون ممنونم. اميدوارم اين مسايل به زودی حل بشن.

babak tbemo

I don't want tosay that we(tbemo) are not the responsible of these happening but u must be sure that we dont like suffering others so i(babak) am so sorry becouse before being atbemo iam on of yours a mechanic by the way i am so thanks of my dear friend ahmad becouse of your sympasi( .دلسوز).